Obraz z výstavy v Praze 1978. Z cyklu obrazy z cest po SSSR
Technika: Olej sololit
Výška: 88 cm, šířka: 124 cm, rámování: 100 x 136 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 19:04
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč