Obraz z výstavy v Praze 1978. Z cyklu obrazy z cest po SSSR
Technika: Olej sololit
Výška: 90 cm, šířka: 150 cm, rámování: 100,5 x 163,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 19:11
Dosažená cena: 7 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (24)