Technika: Olej sololit
Výška: 50 cm, šířka: 100 cm, rámování: 62 x 112 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 21:52
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (27)