Servis je kompletní v perfektním stavu. Velmi vzácný typ.
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:44
Dosažená cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (27)
| 4 300 Kč | 16.1.2026 09:19:11 |
| 4 100 Kč | 10.1.2026 16:21:51 (limit 10.1.2026 16:21:51) |
| 3 900 Kč | 1.1.2026 07:49:58 |
| 3 700 Kč | 29.12.2025 12:58:54 |
| 3 500 Kč | 29.12.2025 12:58:33 (limit 28.12.2025 20:05:41) |
| 3 500 Kč | 29.12.2025 12:58:33 |
| 3 300 Kč | 28.12.2025 20:05:30 |
| 3 100 Kč | 26.12.2025 08:09:28 |
| 2 900 Kč | 25.12.2025 00:54:14 |
| 2 700 Kč | 25.12.2025 00:54:07 (limit 22.12.2025 08:18:33) |
| 2 700 Kč | 25.12.2025 00:54:07 |
| 2 500 Kč | 22.12.2025 08:18:14 |