39. Mokka servis Manon - Návrh Jaroslava Ježka - Brusel

Autor: Jaroslav Ježek

Kategorie: Porcelán

Servis je kompletní v perfektním stavu. Velmi vzácný typ.
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:44

Dosažená cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (27)

4 300 Kč16.1.2026 09:19:11
4 100 Kč10.1.2026 16:21:51 (limit 10.1.2026 16:21:51)
3 900 Kč1.1.2026 07:49:58
3 700 Kč29.12.2025 12:58:54
3 500 Kč29.12.2025 12:58:33 (limit 28.12.2025 20:05:41)
3 500 Kč29.12.2025 12:58:33
3 300 Kč28.12.2025 20:05:30
3 100 Kč26.12.2025 08:09:28
2 900 Kč25.12.2025 00:54:14
2 700 Kč25.12.2025 00:54:07 (limit 22.12.2025 08:18:33)
2 700 Kč25.12.2025 00:54:07
2 500 Kč22.12.2025 08:18:14