33. Vítěz

Autor: Josef Mařatka
(1874)

Kategorie: Sochy

Původní starý odlitek. Značeno. Uděleno na památku běhu Zborów - Praha v roce 1927.
Technika: Bronzová socha
Výška: 25 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.06.2024 19:50

Dosažená cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (23)

5 600 Kč18.5.2024 19:23:03
5 300 Kč17.5.2024 09:16:07 (limit 17.5.2024 09:16:07)
5 000 Kč17.5.2024 09:16:07 (limit 9.5.2024 15:57:22)
3 300 Kč17.5.2024 09:15:18 (limit 9.5.2024 15:57:22)
3 100 Kč17.5.2024 09:15:18
2 900 Kč17.5.2024 09:15:15 (limit 9.5.2024 15:57:22)
2 700 Kč17.5.2024 09:15:15
2 500 Kč9.5.2024 15:57:22 (limit 9.5.2024 15:57:22)