227. Sedící žena

Autor: Jindřich Wielgus

Signováno PD.
Technika: Kresba
Výška: 38,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 65 x 46,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:48

Dosažená cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Seznam příhozů (2)

1 300 Kč19.1.2026 21:43:18
1 100 Kč7.1.2026 19:19:35