František Jiroudek
Narozený 17. 2. 1914 ve Lhotě u Semil. Zemřel 15. 6. 1991 v Praze.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 115,5 cm, šířka: 69,3 cm, rámování: 132,2 x 88 cm
Konec aukce: 16.08.2021 18:27
Dosažená cena: 33 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (26)