Signováno vpravo dole.
František Jiroudek
Narozený 17. 2. 1914 ve Lhotě u Semil. Zemřel 15. 6. 1991 v Praze.
František Jiroudek
Technika: Olej na plátně
Výška: 36,5 cm, šířka: 46 cm, rámování: 44,5 x 54,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 27.10.2019 18:40
Dosažená cena: 16 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (30)