Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 74,5 cm, rámování: 70 x 92 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 18:21
Dosažená cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (56)