20. Divadelní zákulisí

Autor: František Jiroudek

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 74,5 cm, rámování: 70 x 92 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 17.01.2022 18:21

Dosažená cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (56)

14 100 Kč11.12.2021 07:56:18 (limit 9.12.2021 11:35:09)
13 600 Kč11.12.2021 07:56:18
13 100 Kč11.12.2021 07:56:11 (limit 9.12.2021 11:35:09)
12 600 Kč11.12.2021 07:56:11
12 100 Kč11.12.2021 07:56:06 (limit 9.12.2021 11:35:09)
11 600 Kč11.12.2021 07:56:06
11 100 Kč10.12.2021 12:00:37 (limit 9.12.2021 11:35:09)
10 600 Kč10.12.2021 12:00:37
10 100 Kč10.12.2021 12:00:33 (limit 9.12.2021 11:35:09)
9 800 Kč10.12.2021 12:00:33
9 500 Kč10.12.2021 12:00:30 (limit 9.12.2021 11:35:09)
9 200 Kč10.12.2021 12:00:30
8 900 Kč10.12.2021 12:00:28 (limit 9.12.2021 11:35:09)
8 600 Kč10.12.2021 12:00:27
8 300 Kč10.12.2021 12:00:25 (limit 9.12.2021 11:35:09)