František Jiroudek
Narozený 17. 2. 1914 ve Lhotě u Semil. Zemřel 15. 6. 1991 v Praze.
Nesignováno, znalecký posudek k obrazu
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 90 cm, rámování: 92 x 105 cm
Konec aukce: 03.05.2021 19:26
Dosažená cena: 63 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (74)