Technika: Olej na plátně
Výška: 81,5 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 96,5 x 70,5 cm
Konec aukce: 09.05.2022 20:03
Dosažená cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (37)