Signováno vpravo dole, datováno 1919. Rámováno v paspartě,zaskleno.
Technika: Akvarel
Výška: 22,5 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 32,5 x 41,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč