Signováno vpravo dole. Poškozený rám vpravém horním rohu-viz foto.
Technika: Olej na plátně
Výška: 29,5 cm, šířka: 60 cm, rámování: 35,5 x 65,8 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:48
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 17.3.2019 21:43:06 |