Technika: Akvarel
Výška: 47,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 51 x 38 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 19:09
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč