Signováno vpravo dole.
Narozený 29. 6. 1905 v Ostravě a zemřel 13. 3. 1982.
Studoval na UMPRUM v Praze u prof. Kysely. Věnoval se tvorbě monumentální, vitrážím, tapiseriím, mozaikám, volné i užité grafice, malbě, knižní a propagační grafice. Kladl důraz na kresebnou linii v souladu s dekorativním užitím plochy, v jeho obrazech byly zřetelné snahy kubizující, výrazná symbolika. Často vystavoval v Ostravě a ve Zlíně.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 76 cm, rámování: 42,5 x 78,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 18:25
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč