Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Dřevoryt
Výška: 19 cm, šířka: 13,4 cm, rámování: 30 x 23 cm
Konec aukce: 06.05.2024 22:29
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč