11. Komedie

Autor: Jan Hinčica

Technika: Reliéfní kombinovaná technika
Výška: 90 cm, šířka: 61 cm, rámování: 94 x 65 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.02.2024 19:50

Dosažená cena: 34 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (75)

5 400 Kč19.2.2024 09:56:07
5 100 Kč18.2.2024 17:21:53
4 900 Kč12.2.2024 19:58:56
4 700 Kč11.2.2024 15:30:20
4 500 Kč5.2.2024 22:12:19
4 300 Kč5.2.2024 11:40:24
4 100 Kč4.2.2024 20:46:20
3 900 Kč27.1.2024 15:33:09
3 700 Kč27.1.2024 12:01:58
3 500 Kč24.1.2024 05:52:45
3 300 Kč23.1.2024 21:23:05
3 100 Kč20.1.2024 19:21:48
2 900 Kč19.1.2024 21:19:45
2 700 Kč17.1.2024 18:42:59
2 500 Kč17.1.2024 18:03:06