Signováno vpravo dole. Datováno 1974.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 55 cm, šířka: 38 cm, rámování: 75 x 57,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:54
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč