Technika: Olej na kartonu
Výška: 22 cm, šířka: 17,3 cm, rámování: 26 x 21,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:22
Aktuální cena: 800 Kč
Zbývá: 5d 8h 43m 39s
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč