83. Štramberk

Autor: J. Bartek

Technika: Olej na kartonu
Výška: 22 cm, šířka: 17,3 cm, rámování: 26 x 21,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 19:22

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 5d 8h 43m 39s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč