Život v Jerusalému. Kvalitní práce. Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 62,5 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 73 x 56 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:44
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč