Sedací souprava z konce 19. století s původním čalouněním. Původní stav, čalounění pevné, neprosezené a nepotrhané. Místy nepatrný flíček. Dřevo místy rozeschlé ve spoji. Celkově hezký stav k použití.
Technika: Souprava
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 10.05.2020 19:34
Dosažená cena: 15 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (40)