Porcelán, soška měla odborně restaurovaný vějíř, značeno, nepoškozeno
Výška: 16 cm, šířka: 18,5 cm
Konec aukce: 23.02.2020 19:31
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč