Váza je v původním stavu,nepoškozená. Blíže neurčená,zdobená leptáním. Nesignovaná. Nejedná se o repliku.
Technika: Váza
Výška: 27,5 cm
Konec aukce: 17.03.2019 19:30
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 7 500 Kč