Místy podřené
Značeno
Značeno
Výška: 15,7 cm, šířka: 9,7 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signování nečitelné
Konec aukce: 17.03.2019 19:21
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč