Majoliková busta ženy z počátku 20.století. Neznačeno, pouze vtlačované čísla ze spodní části figury. Výška 56 cm, šířka 32cm. Nepoškozeno.
Technika: Busta
Výška: 58 cm, šířka: 32 cm
Konec aukce: 17.03.2019 18:32
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
9 000 Kč | 17.3.2019 16:42:06 (limit 17.3.2019 16:42:06) |