Bronzové nástěnné hodiny francouzské výroby. Na stroji punc z ocenění z výstavy. Stroj funkční. Ciferník perfektní, bez poškození.
Výška: 71 cm, šířka: 31 cm
Konec aukce: 17.03.2019 18:28
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 15 000 Kč