Bronzová plaketa v dřevěnném rámu. Nesignováno. Z 1.poloviny 20 století.
Technika: Plastika
Výška: 30,7 cm, šířka: 20,5 cm
Konec aukce: 17.03.2019 21:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč