Nástěnná kachle z pálené hlíny. Značeno vtlačovanou značkou,neurčeno.
Technika: Plastika
Výška: 28,5 cm, šířka: 13 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 21:20
Dosažená cena: 1 910 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
1 910 Kč | 16.3.2019 20:55:39 |
1 500 Kč | 24.1.2019 18:01:43 |