Rámováno, zaskleno. Mapa z přelomu 19. století.
Výška: 24 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 27,2 x 37,2 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 06.12.2019 21:06
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč