Pozlacené stříbro, váha 2324,4 g, ryzost 835, nepoškozeno.
Výška: 42,7 cm, šířka: 28 cm
Konec aukce: 29.05.2023 20:29
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 40 000 Kč