Broušené hrany, 2 ks, značeno.
Výška: 21,6 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.01.2023 20:27
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
2 000 Kč | 3.1.2023 14:13:31 |