Prsten z bílého zlata s brilianty a safíry. Puncováno platným českým puncem. Velikost 54. Váha Au 6,22 g / btto o ryzosti 750/1000.
Perfektní stav, nenošený.
Perfektní stav, nenošený.
Technika: Prsten
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 14.09.2020 20:09
Dosažená cena: 9 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (31)