Párové porcelánové vázy z poloviny 19.století. Velmi kvalitní provedení. Ručně malované. Plná malba. Značené zespodu, značka neurčená. Nepoškozené. Výška 44,5 cm. Krásný stav.
Technika: Váza
Výška: 44,5 cm
Konec aukce: 07.12.2019 18:10
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 14 000 Kč