Obraz z přelomu 18. a 19. století. Olej na plátně. Obraz není signovaný. Ze zadní strany pečeť majitele - viz.foto.
Technika: Olej na plátně
Výška: 30 cm, šířka: 40 cm, rámování: 51 x 61 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 17.03.2019 18:00
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 19 000 Kč