1. Briliantový náhrdelník

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý secesní náhrdelník s brilianty, rubíny a perlami.
Hmotnost šperku je 18,13 g/585/1000.
Náhrdelník je zdobený 115 kusy briliantů a diamantů, 69 kusy rubínů a 3 perlami.
Přiložen certifikát a osvědčení z puncovního úřadu.
Technika: Náhrdelník
Výška: 6 cm, šířka: 5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 07.12.2019 18:00

Dosažená cena: 91 000 Kč

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

Seznam příhozů (23)

91 000 Kč6.12.2019 16:17:28
90 000 Kč6.12.2019 16:17:20 (limit 6.12.2019 16:16:01)
90 000 Kč6.12.2019 16:17:20
89 000 Kč6.12.2019 16:17:18 (limit 6.12.2019 16:16:01)
88 000 Kč6.12.2019 16:17:18
87 000 Kč6.12.2019 16:17:15 (limit 6.12.2019 16:16:01)
86 000 Kč6.12.2019 16:17:15
85 000 Kč6.12.2019 16:17:05 (limit 6.12.2019 16:16:01)
84 000 Kč6.12.2019 16:17:05
83 000 Kč6.12.2019 16:16:21 (limit 6.12.2019 16:16:01)
82 000 Kč6.12.2019 16:16:21
81 000 Kč6.12.2019 16:16:18 (limit 6.12.2019 16:16:01)
80 000 Kč6.12.2019 16:16:18
79 000 Kč6.12.2019 16:16:16 (limit 6.12.2019 16:16:01)
78 000 Kč6.12.2019 16:16:16