Zlatý secesní náhrdelník s brilianty, rubíny a perlami.
Hmotnost šperku je 18,13 g/585/1000.
Náhrdelník je zdobený 115 kusy briliantů a diamantů, 69 kusy rubínů a 3 perlami.
Přiložen certifikát a osvědčení z puncovního úřadu.
Technika: Náhrdelník
Výška: 6 cm, šířka: 5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 07.12.2019 18:00
Dosažená cena: 91 000 Kč
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Seznam příhozů (23)