Významný grafik, malíř, keramik a ilustrátor ve Frýdlantu, založil a vedl Jaroňkovy keramické dílny v Rožnově, studoval kresbu v Německu, člen Hollaru, řada výstav , výstavy po celém světě - ve Vídni, Benátkách, Moskvě, New Yorku, Varšavě, vystavoval s uměleckou besedou, Hollarem, v Topičově saloně, zastoupen ve sbírkách Národní galerie Praha (Výtvarné centrum Chagall)
Obraz je za sklem
Signováno vlevo dole
Obraz je za sklem
Signováno vlevo dole
Technika: Tempera
Výška: 72,5 cm, šířka: 100 cm, rámování: 92 x 120 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 18:13
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč