53. Noční sedlání 1926 - velký formát

Autor: Ludvík Vacátko - velký formát

Signováno monogramem LV. Datováno 1926. Díla Ludvíka Vacátka se často oběvují signované monogramem.
Technika: Olej sololit
Výška: 64 cm, šířka: 95 cm, rámování: 80 x 111 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 19:30

Dosažená cena: 21 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (52)

7 700 Kč18.7.2022 18:55:15 (limit 18.7.2022 18:53:01)
7 400 Kč18.7.2022 18:55:15
7 100 Kč18.7.2022 18:55:12 (limit 18.7.2022 18:53:01)
6 800 Kč18.7.2022 18:55:12
6 500 Kč18.7.2022 18:52:06 (limit 18.7.2022 18:50:10)
6 200 Kč18.7.2022 18:52:06
5 900 Kč18.7.2022 18:49:47 (limit 18.7.2022 18:27:49)
5 600 Kč18.7.2022 18:49:47
5 300 Kč18.7.2022 18:27:49 (limit 18.7.2022 18:27:49)
5 000 Kč18.7.2022 18:27:49 (limit 15.7.2022 20:46:21)
4 500 Kč18.7.2022 17:34:09 (limit 15.7.2022 20:46:21)
4 300 Kč18.7.2022 17:34:09
4 100 Kč15.7.2022 20:45:36
3 900 Kč15.7.2022 15:06:29
3 700 Kč15.7.2022 09:33:14