Signováno monogramem LV. Datováno 1926. Díla Ludvíka Vacátka se často oběvují signované monogramem.
Technika: Olej sololit
Výška: 64 cm, šířka: 95 cm, rámování: 80 x 111 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:30
Dosažená cena: 21 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (52)