Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 65 cm, rámování: 55,5 x 80 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:36
Aktuální cena: 800 Kč
Zbývá: 4d 8h 26m 5s
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč