97. Zátiší

Autor: Jana Götzová
(1936)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 65 cm, rámování: 55,5 x 80 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 19:36

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 4d 8h 26m 5s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč