92. Jeřabiny

Autor: Zdeněk Götz
(1935)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 86 cm, šířka: 61 cm, rámování: 95,5 x 71,5 cm

Konec aukce: 12.07.2021 19:35

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (12)

5 300 Kč12.7.2021 19:30:19 (limit 12.7.2021 17:34:25)
5 000 Kč12.7.2021 19:30:19
4 800 Kč12.7.2021 19:28:40 (limit 12.7.2021 17:34:25)
4 600 Kč12.7.2021 19:28:40
4 400 Kč12.7.2021 19:26:33 (limit 12.7.2021 17:34:25)
4 200 Kč12.7.2021 19:26:33
4 000 Kč12.7.2021 19:26:10 (limit 12.7.2021 17:34:25)
3 800 Kč12.7.2021 19:26:10
3 600 Kč12.7.2021 19:25:29 (limit 12.7.2021 17:34:25)
3 400 Kč12.7.2021 19:25:29
3 200 Kč12.7.2021 17:34:25 (limit 12.7.2021 17:34:25)
3 000 Kč23.6.2021 17:10:26