Technika: Olej na kartonu
Výška: 91 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 61 x 101,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 23:30
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč