Signováno vpravo dole.
Malíř, studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti, zabývá se převážně krajinomalbou (Výtvarné centrum Chagall)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 41 cm, šířka: 101 cm, rámování: 54,2 x 113 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 22.06.2020 00:32
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč