Signováno vpravo dole, vzadu autorský štítek.
Malíř, studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti, zabývá se převážně krajinomalbou (Výtvarné centrum Chagall)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 53 cm, šířka: 75 cm, rámování: 68,7 x 84,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 23:36
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč