Signováno vpravo dole, nově rámováno.
Technika: Olej sololit
Výška: 28,8 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 32 x 41,7 cm
Konec aukce: 24.04.2023 21:55
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč