Malíř, studoval na HGF VŠB v Ostravě, malířství studoval soukromě v letech 1946-1948 u Jana Obšila, v letech 1973-1980 u Josefa Drhy, člen SVUT Ostrava.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 100 cm, rámování: 94 x 114 cm
Konec aukce: 08.09.2019 19:59
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč