Technika: Tempera
Výška: 50 cm, šířka: 68 cm, rámování: 77 x 99 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.06.2022 19:05
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč