Signováno vlevo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 35 cm, šířka: 49 cm, rámování: 68,5 x 83,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:50
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (14)
| 4 200 Kč | 9.12.2025 18:45:49 |
| 4 000 Kč | 9.12.2025 18:45:39 (limit 13.11.2025 17:59:58) |
| 4 000 Kč | 9.12.2025 18:45:39 |
| 3 800 Kč | 9.12.2025 18:45:34 (limit 13.11.2025 17:59:58) |
| 3 600 Kč | 9.12.2025 18:45:34 |
| 3 400 Kč | 9.12.2025 17:48:44 (limit 13.11.2025 17:59:58) |
| 3 200 Kč | 9.12.2025 17:48:44 |
| 3 000 Kč | 9.12.2025 17:48:42 (limit 13.11.2025 17:59:58) |
| 2 800 Kč | 9.12.2025 17:48:42 |
| 2 600 Kč | 26.11.2025 23:30:23 (limit 13.11.2025 17:59:58) |
| 2 400 Kč | 26.11.2025 23:30:23 |
| 2 200 Kč | 26.11.2025 23:30:13 (limit 13.11.2025 17:59:58) |
| 2 000 Kč | 26.11.2025 23:30:13 |
| 1 800 Kč | 13.11.2025 17:59:58 (limit 13.11.2025 17:59:58) |