Technika: Olej na kartonu
Výška: 41 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 47 x 61,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:50
Dosažená cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč